Kavel #275621 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Mei '26
Start op 18-05-2026

Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen (1877-1968), diverse lithografieën vervaardigd voor La Princesse de Babylone door Voltaire, 27x waarvan 1x ingelijst

Start live zitting 18-05-2026 00:00
€ 2.000
€ 3.000

Startbod: € 950