Kavel #285346 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Mei '26
Start op 18-05-2026

'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel 4 (1986), houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd, 30 x 40 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2002

Start live zitting 18-05-2026 00:00
€ 2.000
€ 3.000

Startbod: € 1.000