拍品 #285337 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Mei '26
Starts on 18-05-2026

'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nu Hollandais (2004), gemengde techniek op oude partituren, gesigneerd en gedateerd, 31 x 23,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016

Resale right is applicable

Live session starts at 18-05-2026 00:00
€ 1,600
€ 2,400

起拍价格: € 800

您的出价被超越