'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nu Hollandais (2004), gemengde techniek op oude partituren, gesigneerd en gedateerd, 31 x 23,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
Resale right is applicable
18-05-2026 00:00