Verzameling van 7 houten en benen snuifdoosjes, waaronder: benen doosje met ruitvormig motief waarin zilveren motief, 19e eeuws, 1 langwerpige snuifdoos met ingelegd hoorn in meerdere bruintinten, Schots?, 19e eeuws, papiermacyhe doosje met op scharnierend deksel kubussen, 19e eeuws, houten doosje in vorm van boek, licht en donker hout met op binnenzijde schuurpapier om lucifers aan te strijken, begin 19e eeuw, Frans? 1 benen doosje waarvan het deksel kan opendraaien en dan komt ander motief tevoorschijn, 1 houten doosje met scharnierend deksel waarin bloemmotief van parelmoer, 1 houten doosje met scharnierend deksel waarop ingelegd een klavertje 4 van metaal