4 toilettafel parfumflessen, waaronder: 1 crystallen vaporisateur met zilveren dop, blauw emaille guilloché bovenkanr, pomp en mechanisme 'sterling silver' gemerkt, Engels begin 20e eeuw, hoogte 12,5 cm, 1 crystallen bolvormige fles, diamantslijpsel, zilveren schroefdop, met guilloche blauw emaille bovenkant, dop gemerkt met S = Zweden en 3 kroontjes, glazen binnendop, rond 1920, hoogte 9 cm, 1 barokke tafelflacon, goudkleurig montuur w.i. dop die op dezelfde manier geslepen is, Frans, 19e eeuw, hoogte 10 cm, 1 crystallen flacon met lichtblauw geëmailleerde bovenkant, hoogte13 cm