Verzameling van 6 parfumflessen, waaronder: 1 opaline flacon met polychroom beschildering, oa romeinse vrouw en profil, mid 19e eeuw, Frans, hoogte 15 cm, 1 boldootfles Mary Gregory, dop en voet roze getint, rond 1880, hoogte 19,8 cm, 1 gele glazen flacon met zwarte email beschildering, Frans, Babani?, rond 1920, hoogte 13,5 cm, 1 blauw-wit porseleinen boldootfles, hoogte 13,5 cm, 1 wit porseleinen flesje met opliggende bloemetjes en blaadjes, hoogte 10 cm, 1 glazen flesje met scharnierende dop en glazen binnenstop, hoogte 10,5 cm