Verzameling van 3 parfumflessen, waaronder: 1 toilettafel flacon in koningsblauw en wit overlay met goudbeschildering, 6-kantig boheems, mid 1900, hoogte 17 cm (kleine beschadiging in glas), 1 roze Nailsea fles met witte bogen, begin 19e eeuw, hoogte 20 cm, 1 blauw crystallen fles met stalen stop, hoogte 16 cm