Kavel #286892 Timed-online

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 40
€ 60

Startbod: € 30