Kavel #285834 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Jules Pascin (1885-1930), Two women, aquarel op karton, gesigneerd, 11,5 x 15,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 200
€ 300

Startbod: € 150