Christiaan (Karel) Appel (1921-2006) en Bert Schierbeek (1918-1996), A beast-drawn man, het kunstenaarsboek, genummerd 19/75, door beiden gesigneerd, uitgegeven door De Bezige Bij, circa 1963 (kleuren lithografieën niet aanwezig)
23-03-2026 00:00