Kavel #285706 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Jan Willem (Willy) Sluiter (1873-1949), Op het terras Scheveningen, aquarel en gouache op papier, gedateerd 1939, 47,5 x 64,5 cm. Provenance: particuliere collectie / Kunsthandel Simonis en Buunk. Tentoonstelling: expositie Dordrechts museum

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 5.000
€ 7.000

Startbod: € 5.000