Kavel #286339 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Herman Friedrich (Herman) Bieling (1887-1964), Schilder in de stad, olieverf op doek, gedateerd 1923, 110 x 80 cm. Provenance: particuliere collectie / Sotheby's, 9 december 1992

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 6.000
€ 8.000

Startbod: € 5.000