'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), La nuit étoilée (1975), uit de serie: Journal de la Tour, handgesigneerde en gedateerde zeefdruk, genummerd 11/100, 50 x 40 of 86 x 76 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016. Literatuur: 'Corneille, Het complete grafische werk 1948 - 1975', nr. 412, p.290
23-03-2026 00:00