Kavel 1148 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Stoomboot op de Amstel van Amsterdam met diverse personen op de kade, gouache op papier, 30 x 18 cm., provenance particuliere collectie, note : geschonken in Hilversum, 17 april 1943 als dank

Start live zitting 15-12-2025 00:00
€ 400
€ 600
€ 400

Hamerprijs: € 400