'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1997-2002, genummerd E/A, 70 x 37 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Resale right is applicable
15-12-2025 00:00