拍品 1218 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25
售出

'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1997-2002, genummerd E/A, 70 x 37 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam

Resale right is applicable

Live session starts at 15-12-2025 00:00
€ 600
€ 900
€ 450

Hammer price: € 450

您的出价被超越