拍品 1220 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25
售出

Harmen Meurs (1891-1964), Dame met hoed, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1921, 64 x 52 cm. provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: afgebeeld in de catalogus van Elisabeth van de Nes

Resale right is applicable

Live session starts at 15-12-2025 00:00
€ 1,000
€ 1,400
€ 750

Hammer price: € 750

您的出价被超越