Kavel 1813 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25

Chen Weihai, 2 diverse Kubistische stillevens, olieverf op doek, gedateerd 2007, 59 x 70 cm. per stuk

Loc.6
Start live zitting 15-12-2025 00:00
€ 600
€ 850

Prijs: € 600