拍品 553 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25
售出

Jurjan de Jong (1807-1890), Meisje met bloemenmand, olieverf op doek, 45 x 39 cm., gesigneerd en gedateerd rechts/midden 1844, provenance particuliere collectie, note : RKD afbeeldingsnummer IB00088852

Loc.3
Live session starts at 15-12-2025 00:00
€ 400
€ 600
€ 320

Hammer price: € 320

您的出价被超越