Kavel 274 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25

Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 36 x 44 cm., gedateerd 1903, provenance particuliere collectie Nederland

Loc.3
Start live zitting 15-12-2025 00:00
€ 800
€ 1.200

Prijs: € 600