Kavel 2454 Timed-online
Algemene veiling / Juni '24

Domenico Ostinelli, Gezicht op Meco, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd op achterkant 1965, 22 x 28 cm.

Loc.4
Start live zitting 03-06-2024 00:00
€ 100
€ 140
€ 16

Hamerprijs: € 16