Kavel 25 Timed-online
Algemene veiling / Juni '24

Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Achtkantig schilderij met vlakken, olieverf op doek, gedateerd 2004 op achterzijde, 120 x 120 cm.

Loc.4
Start live zitting 03-06-2024 00:00
€ 400
€ 600
€ 300

Hamerprijs: € 300