Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Rød og grøn, handgesigneerde kleurenlitho, nr.55/150, gesigneerd en Parijs 1975, 80 x 55 cm.
Resale right is applicable