Ritter, K., 10 exlibris, 9 x C3 + 1 x litho, 7 x met remarque, 5 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor Monsalvatje, R.M., Wolf, Steckler, Fink, Teller, Steinbrube, Bauer, Andres, Teller.