Greet (Margaritha Sara) Feuerstein, 1893-1986, Vaas met bloemen, olieverf op doek, 80 x 60 cm., (Herkomst Gemeente Museum Den Haag GDH 14-K-1952 455571).
Loc.10
08-04-2024 00:00