exlibris-literatuur, collectie van ca. 40 boeken, caralogie en brochures, (o.a. 'the world of exlibris', 'exlibris aus 600 Jahrhunderten', 'Erotische Holzschnitte und Aquarelle Max Kislinger', Jugendstil Graphik', 'het exlibris in Engeland / Oostenrijk / Frankrijk en Portugal')