Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée, Deventer 1866-1938 Deventer, Winterlandschap van besneeuwde boerderij aan het water, olieverf op doek (klein gaatje in doek), 66 x 36 cm.
Loc.10
08-04-2024 00:00