拍品 685 Timed-online
Kunst & antiekveiling / Apr. '24
售出

Hendrik Hollander, Leeuwarden 1823-1884 Amsterdam, Interieur met lezende dame, olieverf op paneel, gedateerd 1862, 27 x 20 cm.

Loc.10
Live session starts at 08-04-2024 00:00
€ 300
€ 425
€ 240

Hammer price: € 240

您的出价被超越