Kavel 696 Timed-online
57. Feb. '23

Katrien Caymax (Belgisch 1951-2016), In de veranda, handgesigneerde kleurenets, e.a., 33 x 42 cm.

Loc.4
Start live zitting 06-02-2023 00:00
€ 80
€ 120
€ 100

Hamerprijs: € 100