Kavel 8 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '19

Jakob ('Jaap') Nieweg, Hogebeintum 1877-1955 Amersfoort, Pointillistisch winterlandschap met een standbeeld, olieverf op doek, gemonogrammeerd en gedateerd 1949, 48,5 x 38,5 cm.

Start live zitting 15-12-2019 16:00
€ 1.800
€ 2.600

Prijs: € 1.800