Kavel 2560 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '19

A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland 1939-2017, Zürich, Zwitserland, Mein Bitterfelder Protokoll, handgesigneerde lithografie, nr.4/100, 22,5 x 14 cm.

Start live zitting 15-12-2019 16:00
€ 200
€ 280

Prijs: € 200