Kavel 10 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Dec. '19

Stel 1e gehalte zilveren Louis XVI kolomkandelaars met gecanneleerde schacht op ronde voet, versierd met arcanthusbladmotieven, afgezet met parelrand, Rotterdam jaarletter E = 1787, meester: Rudolph Sondag (1726 - 1812), (opengewerkte bovenranden ontbreken). N.B. Vergelijkbare exemplaren zijn afgebeeld in Zilverschatten, 3 eeuwen Rotterdams Zilver, op pagina 114, catalogusnummer 170

Start live zitting 15-12-2019 16:00
€ 1.200
€ 1.700
€ 3.800

Hamerprijs: € 3.800