Kavel 2489 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Victor Vasarely, Compositie, zeefdruk, ingelijst en gesign., 63 x 60 cm.

Loc.4
Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 150
€ 220

Prijs: € 150