Kavel 28 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Twee grote celadon vazen met witte emaille decoratie, China 19e / 20e eeuw, h.80,5 cm. (restauraties). Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen 1970 - 2000

Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 3.000
€ 5.000
€ 3.000

Hamerprijs: € 3.000