Kavel 2641 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

G.J. Gallé, Twee soldaten te paard, aquarellen, gedateerd 1818, 30 x 24 cm.

Loc.5
Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 50
€ 70
€ 40

Hamerprijs: € 40