Kavel 21 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Cornelis Cornelius Johannes Adrianus (Corneille) Seghers, Antwerpen 1814-1869 Antwerpen, Plukkende poeliers vrouw in interieur met op de achtergrond een Belgische dorpsgezicht, gedateerd 1845, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.

Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 1.400
€ 2.000
€ 1.600

Hamerprijs: € 1.600