Kavel 20 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Werkplaats van Frans Francken II (Antwerpen 1581-1642), De Bespotting van Christus, geflankeerd door de kruisiging en de verrijzenis in grisaille en met de vier evangelisten in brunaille, met God de Vader bovenin en de figuren in de hel onderin, olieverf op paneel (beschadigingen aan voorkant gepakketteerd paneel), 36 x 27,5 cm. Provenance: particuliere collectie

Loc.2
Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 1.000
€ 1.400
€ 1.200

Hamerprijs: € 1.200