Kavel 2422 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Tineke Goedhart, Bosgezicht, gedateerd 1976, aquarel, 46 x 34 cm.

Loc.4
Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 20
€ 30

Startbod: € 16