Kavel 2405 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

A. de lange, Neptunus op volle zee, olieverf op doek, gedateerd 2006, 59 x 40 cm.

Loc.4
Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 40
€ 60

Startbod: € 30