Kavel 22 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / Juni '19

Salomon Leonardus Verveer, Den Haag 1813-1876 Den Haag, Riviergezicht met diverse schepen en personen, olieverf op paneel, gedateerd 1848, 45 x 33 cm.

Start live zitting 23-06-2019 16:00
€ 1.500
€ 2.200
€ 3.400

Hamerprijs: € 3.400