Kavel 41 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters, Den Bosch 1881-1957 Amsterdam, Stilleven met blauwe schotel en fruit, olieverf op doek, gedateerd 1915, 42 x 42 cm. Provenance: particuliere collectie

Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 11.000
€ 15.000
€ 11.000

Hamerprijs: € 11.000