Kavel 47 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Ond.gesign., Klaprozen in landschap, olieverf op board, 44 x 34 cm.

Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 200
€ 280
€ 150

Hamerprijs: € 150