Kavel 18 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Antieke vuurvergulde bronzen Empire vaaspendule, gesign. Gaston Jolly à Paris, Franrijk ca.1820, h.40 cm.

Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 1.400
€ 2.000
€ 1.100

Hamerprijs: € 1.100