Kavel 17 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Joseph Cohen de Vries (Amsterdam 1804-na 1853/1873), Slapende dienstmeid, olieverf op paneel, r.b. gesigneerd, 23,5 x 19 cm., provenance: particuliere collectie

Loc.2
Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 300
€ 425
€ 260

Hamerprijs: € 260