Kavel 43 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Jan Evert Morel II, Amsterdam 1835-1905 Weesp, Winterlandschap met schaatsende personen en een kasteel, olieverf op paneel, gesign. l.o., 21 x 15 cm., provenance: particuliere collectie

Loc.2
Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 600
€ 850

Prijs: € 450