Kavel 6 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

August Ferdinand Ottevaere (Frans 1810-1856), Landschap met handelsreiziger op ezel met divers vee en blaffende hond, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 x 45 cm., provenance: particuliere collectie

Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 1.200
€ 1.700
€ 1.100

Hamerprijs: € 1.100