Kavel 1 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), Moulin Rouge, olieverf op doek, 81,5 x 65,5 cm., gedateerd 1930, provenance: Van Lier Art Gallery (Kunstzaal L. van Lier) 1958; particuliere collectie. Tentoonstelling: Pittsburgh (Pennsylvania), The Canargie Institute, ‘The 1950 Pittsburgh International’, (brief van W.J. de Gruyter aan Filarski d.d. 24-5-1950 opgenomen in collectie RKD Den Haag); Bergen NH, Museum Kranenburgh, ‘Dirk H.W. Filarski’, 11 mei t/m 29 september 1996. Literatuur: Renée Smithuis, 'D.H.W. Filarski, zwervend schilder van de Bergense school', pagina 114, Terra 2005 met afb.

Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 4.000
€ 6.000
€ 6.500

Hamerprijs: € 6.500