Kavel 4 Live+online
Kunst- en Antiekveiling / April 2019

B. de Pré (Nederlands, werkzaam 1853 - 1873), Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, gedateerd 1863, 23 x 17 cm. Referentie: cat. Kleve, Haus Koekkoek, 1974, p.78)

Loc.2
Start live zitting 14-04-2019 16:00
€ 100
€ 140
€ 360

Hamerprijs: € 360