Sluiten337 - 384 van 600 resultaten
3d 9u 42m
Helfenbein, W., 7 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Mantero, BD, Born, Wolff, Lenze), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 75
3d 9u 42m
Helfenbein, W., 8 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Nagelschmidt, Faerber, Vogel, Gropp, Mantero, Exlibrisverein, Klement, Spethmann), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
3d 9u 42m
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Dorschfeldt, Kaspar, von der Heyden, Krauss, Tuerk), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
3d 9u 42m
Wellner, K., 9 exlibris, diverse technieken, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 25
3d 9u 42m
Barloesius, G., 14 exlibris, cliché (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a. Halberstadt, Oldenbourg, Franke, Guilleaume, Boehm, Bauermeister.
Huidig bod: € 30
3d 9u 42m
Buettner, E., 8 exlibris, litho, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Borchardt, Ueberhorst, Herzberg, Baraud (doublet).
Startbod: € 55
3d 9u 42m
Lebeau, Ch., 4 exlibris, X2, (Tuyt - gesigneerd, Lot Meyer, Sexlibris Herman, Autarchiena Lebeau - gesigneerd), deels opgeplakt
Startbod: € 45
3d 9u 42m
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Hauswald, Lenze, Dorschfeldt, Gras, Smeier), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
3d 9u 42m
Collectie van 17 Chinese exlibris, diverse technieken, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 25
3d 9u 42m
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Liebaers, Melshout, Maeschalk, Rasdolsky, Nechwatal, De Bruin)
Huidig bod: € 120
3d 9u 42m
Bekker, D., 45 exlibris, C2 / C3 / C5 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Zwiers, V.d. Zee, Yamaguchi, Willemsen, Wiese, V.d. Weerd, V. Waterschoot, Verduin, Uchida, Stransky, Sliep.
Startbod: € 120
3d 9u 42m
Pauwels, H., ca. 65 exlibris, diverse technieken (vooral C3C5), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel portretten en vrouwelijk naakt.
Startbod: € 120
3d 9u 42m
Startbod: € 120
3d 9u 52m
Bekker, D., 36 exlibris, C2 / C3 / C5 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Lewych, Lerperger, Lenten, Labuhn, Kudo, Kretz, Jensch, Jansen
Huidig bod: € 100
3d 9u 52m
Vogeler, H., exlibris, Rena Fraenkel, C3, 1912, 100 x 70 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 120
3d 9u 52m
Vogeler, H., exlibris Marie Vogeler, C3, 1903, 135 x 95 mm, gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 150
3d 9u 52m
Vogeler, H., exlibris Schotteck, C3, 1903, 88 x 135 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind
Startbod: € 90
3d 9u 52m
Vogeler, H., exlibris Hanna Richter, C3, 1922, 80 x 65 mm, gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind
Startbod: € 140
3d 9u 52m
Vogeler, H., exlibris voor Alfred Heymel, cliché, 135 x 75 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Huidig bod: € 70
3d 9u 52m
Startbod: € 30
3d 9u 52m
Pisarek - Dassara, D., 20 exlibris / kleingrafiek, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 35
3d 9u 52m
Collectie van 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, gesigneerd, (o.a. Felix, Demel, Strik, Jakubowski, Augustovic, Jepkes, Stanclova)
Startbod: € 65
3d 9u 52m
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovic, Hirsch Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
Startbod: € 65
3d 9u 52m
Wierink, B.W., exlibris voor Jac. P. Thysse, X2?, niet gesigneerd
Startbod: € 20
3d 9u 52m
Sechtlova, M, exlibris Meulemans 'Zauberfloete', C3, ca. 65 stuks (oplage), C3, gesigneerd
Huidig bod: € 25
3d 9u 52m
Pauwels, H., exlibris Meulemans 'Fabels van La Fontaine', C3C5, ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 30
3d 9u 52m
Kisza, H., 9 verschillende exlibris voor Meulemans, restoplagen (in totaal ca. 70 stuks), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
3d 9u 52m
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Rieve, Grebe, Fangaresi, Fattich, Carlone, Blum, Groesel.
Startbod: € 60
3d 9u 52m
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Kohler, Kluege, Kern, Kaljo, Hausweiler
Startbod: € 60
3d 9u 52m
Collectie van ca. 140 exlibris, thema: 'muziek', hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. piano, orgel, fluit. saxofoon, gitaar, harp, volksmuziek, Mozart, Beethoven, Bach.
Startbod: € 70
3d 9u 52m
Collectie Vrijmetselaars-exlibris en informatie, ca. 60 exlibris, diverse technieken, opgeplakt (o.a. Hilhorst, Assies, M. de Jong, Klapmeyer, Houcoop, Battermann). Plus plm 25 x informatie, uitnodigingen, menu's etc.
Startbod: € 75
3d 9u 52m
Komacek, M., 35 exlibris, C3 /Litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, vd Zee, v. Vlijmen, Sliep, Potrok, Panenka, Koehler, Hart)
Startbod: € 120
3d 9u 52m
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 12 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2007, 165 x 140 mm.
Startbod: € 60
3d 9u 52m
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 9 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2008, 145 rond.
Startbod: € 50
3d 9u 52m
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 7 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2006, 175 x 120 mm.
Huidig bod: € 50
3d 9u 52m
Ritter, K., 10 exlibris, 9 x C3 + 1 x litho, 7 x met remarque, 5 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor Monsalvatje, R.M., Wolf, Steckler, Fink, Teller, Steinbrube, Bauer, Andres, Teller.
Startbod: € 75
3d 9u 52m
Sustov, R., 12 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, grote formaten, ( o.a. voor V. Gijsel, V.d. Veen, Walaardt S., Kudo, Dumon )
Huidig bod: € 75
3d 9u 52m
Kalynovych, K., 5 exlibris (voor Sutera, Pungs, V. Gysel, Koehler, Veldhuizen) en 5 x pf (2003, 2005, 2008, 2009, 'end of summer', C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
3d 10u 2m
Kvartalny, V., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Bujdak, Sutera, Sliep, Vd Weerdt, Polderman)
Startbod: € 60
3d 10u 2m
Tycz, V., 9 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Goetz, Vissers, 4W., Burch, V. Waterschoot, Meulemans)
Startbod: € 85
3d 10u 2m
Jordanov, J., 10 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt, (o.a. voor Cadioli, Bednarik, Bergomi, Blum, Sutera)
Startbod: € 75
3d 10u 2m
Jordanov, J., 10 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt, (o.a. voor VanderMoere, Uchida, Selle, Rath, Pungs))
Huidig bod: € 75
3d 10u 2m
Denisenko, O., 12 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd (deels groot formaat), o.a. voor Miklos, Sutera, 4W, Freund, Palmirani, Vogelvanger)
Startbod: € 75
3d 10u 2m
Collectie van ca. 50 exlibris /kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt/ erotiek, diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Pauwels, Rasdolsky, Naidenov, Ayhishy, Velikov, Smetanova, Komarek, Brazda, Rusch, Saez, Kacirek, Ivanov, Okas, Gaudaen, Ven, Rovegno, Van Damme)
Huidig bod: € 140
3d 10u 2m
Bekker, D., ca. 45 exlibris / kleingrafiek, C3C4C5 (deels meerkleuren), gesigneerd, ook voor Russische eigenaars
Huidig bod: € 90
3d 10u 2m
Collectie van ca. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Wolbrandt, Tag, Huffert, Brylka, Kylian, Gabriel, Lange)
Huidig bod: € 70
3d 10u 2m
Czaschka, J., 30 exlibris (26 x C2, 4 x CGD) (o.a. Kunze, Grebe, Cadioli, Masthoff, Pfeiffer), genummerd en gesigneerd,
Huidig bod: € 100
3d 10u 2m
Kens, A., 45 exlibris ( o.a. Zwiers, vd Zee, Vogelvanger, Thiel, Sparke, Selle, Labuhn), C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70