Sluiten289 - 336 van 600 resultaten
2d 7u 8m
Suchanek, V., 75 exlibris / gelegenheidsgrafiek, litho (meerkleuren). genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Gemaakt voor o.a. Marvanova, Margecin, Loubal, Levetzov, Ladyrova, Kyncl, Krupka, Hillerbrandt.
Huidig bod: € 650
2d 7u 8m
Ondreicka, K. 43 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Bednarik, Bergomi, Veldhuizen, Beumont, Burch, Butasova, Cadioli Feliers, Hillerbrandt, Hulin, Jacobs, Ladyrova, Pisane.
Huidig bod: € 240
2d 7u 8m
Plank, H., 35 exlibris/kleingrafiek, C3, gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 75
2d 7u 8m
Baramov, R., 42 exlibris, C2C3C4 (deels meer kleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Willemsen, Wenzl, v. Vlijmen, Visser, Rhiel, Roedel, Mainardi, Kudo)
Startbod: € 150
2d 7u 8m
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Kirchberg, Tischer, Hanspach, Luedeke, Klaus, Koehler), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
2d 7u 8m
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Langner, Lenze, Faerber, Weber, Wiesner, Bley), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
2d 7u 8m
Tjoekanov, S., 10 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Hollemann, Freund, Forni, Fangaresi, Bruggheman)
Startbod: € 75
2d 7u 8m
Nozdrin, Y, 15 exlibris, C3 (deels ingekleurd), kleinere formaten, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. Lattermann, Kudo, Kunze, Kiewiet, Humplik))
Startbod: € 75
2d 7u 8m
Udovichenko, S., 24 exlibris Meulemans, (6 x 'geest uit de fles, 1998', 3 x 'hanged man, 1997', 15 x 'ster, 1991') (oplagen)
Startbod: € 100
2d 7u 8m
Born, A., 6 exlibris, litho, gesigneerd, (voor SSPE, Novy, Moravek, Rhonheimer, Kern, Miets Meulemans
Huidig bod: € 200
2d 7u 8m
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Heller, Hahn, Herzog, Dalmau, Tropp, Seidel, Vogel.
Startbod: € 100
3d 5u 18m
Jacob Bendien, Amsterdam 1890-1933 Amsterdam, Hoek van een gracht, lithografie, 63,5 x 49,5 cm.
Startbod: € 240
3d 5u 18m
Pierre Alechinsky, Brussel 1927, Compositie met schrijvend meisje, handgesigneerde lithografie, nr.220/400, 80 x 55 cm.
Huidig bod: € 260
3d 5u 18m
Berend Hendriks, Apeldoorn 1918-1997 Arnhem, Faust Mephisto Monogram, handgesigneerde lithografie, genummerd 10/50, gedateerd 1983, 69 x 69 cm.
Huidig bod: € 35
3d 5u 18m
H. van Steijn, Beplante rand met zuil in de wolken, olieverf op doek, gedateerd 1977, 80 x 64 cm. (doek beschadigd)
Startbod: € 40
3d 5u 18m
Salvador Dali, Figueras (Spanje) 1904-1989 Figueras (Spanje), Dali met naakt, handgesigneerde ets, 37 x 27 cm.
Startbod: € 380
3d 5u 18m
Ond.gesign., Zonder titel, kleurenets, nr.3/80, 33 x 29 cm.
Startbod: € 30
3d 5u 18m
Güzel, Dame met hoed, gouache, gedateerd 1983, 72 x 53 cm.
Startbod: € 30
3d 5u 18m
Stafl, O., 10 exlibris, litho / houtgravure, niet gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Rein, Bauer, Pokorny, Rudl, Kwasniak, Dusek
Startbod: € 40
3d 5u 18m
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), alle gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Keon, Lavachery, K.R. - ex eroticis), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (M.R., Malboul, Mockel), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (M.R., Dalmau, Prevot, ABCDE - gesigneerd), C3, 2 x niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (A. M.P., MR, Charles de Fernbach), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (AR, Szekeme, Sanner - 160 x 115 mm), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Jean Rassenfosse, Radin, AR), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
3d 5u 18m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (T.N.N., Josette, Lavachery), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
3d 5u 18m
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Gastmans, AG, Verhenne, Diercxens, Ciccotti,, Vandermoere, Parada de infancoes, AP)
Startbod: € 120
3d 5u 18m
Hellberg, A., 18 exlibris (o.a. voor Kretz, Labuhn, Lorenzo, Keenan, Wahl, Goebel, Blum), C3C5 - deels ingekleurd, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
3d 5u 18m
Vereschagin, Vl., 20 exlibris, C3C5 / C7, enkele ingekleurd, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
3d 5u 18m
Collectie ca. 150 Poolse exlibris en kleingrafiek, 50 x Jakubowski en 100 x diverse kunstenaars (o.a. Bortowski, Dassara, Kot, Lewandowski, Failhauwer, Szumarski, Jozwik, Baranov, Dolatowaki),deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 75
3d 5u 18m
Nozdrin, Y., 30 exlibris / kleingrafiek, C3/col, genummerd en gesigneerd, (o.a voor Meulemans, Carlone,Smith, Freund, Deurinck, Palmirani)
Startbod: € 200
3d 5u 18m
Collectie van ca. 100 exlibris /kleingrafiek, thema: schepen / maritiem, hoogdruk, enkele gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Mrozewski, V. Roemburg, Van Damme, Gaudaen, Loehmus, Lukavsky, Sins, Le Campion, Van Dongen)
Startbod: € 60
3d 5u 18m
Sechtlova, M., ca. 100 exlibris / kleingrafiek, C3/C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
3d 5u 18m
Collectie ca. 200 Belgische exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ca. 35 diepdrukken), deels gesigneerd, deels opgeplakt, (o.a. Acket, Pauwels, Janssens, Vermeylen, Govaerts, Van Assche, Peeters-Riga, Van Damme, Scheir, Fredrix)
Huidig bod: € 90
3d 5u 28m
Kallay, D., exl. Wout Meulemans, C3C5, 130x83, 34 stuks (oplage), in de serie hoofdzonden: 'greed', genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 120
3d 5u 28m
Erazim, M., 12 exlibris / kleingrafiek, litho, genummerd en gesigneerd. O.a. voor Peynenburg, Vercammen, Sulc, Meulemans. Plus plm. 50 stuks litho (restoplagen) PF voor Meulemans, 5 verschillende.
Startbod: € 30
3d 5u 28m
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris, C3, gesigneerd, ca. 30 doubletten
Startbod: € 60
3d 5u 28m
Wolff, C. de, ca. 55 exlibris / kleingrafiek (ca. 50 x X, 5 x C4), deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 40
3d 5u 28m
Benes, K., 55 exlibris / kleingrafiek, Litho (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 40
3d 5u 28m
Collectie 50 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, diepdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Augustovic, Komacek, Ven, Brazda, Smetanova, Kabrt, Soukop, Demel, Jirincova, Bednarek, Sechtlova, Stastny, Walla, Dudek, Laufrova, Knap, Haskova, Hlavaty, Musil, Bojansky, Storchova, Konupek, Melan)
Startbod: € 120
3d 5u 28m
Vlijmen, C. van, exlibris voor Wout Meulemans, 'Mata Hari' (vrouwelijk naakt), heliogravure, 160 x 100 mm, genummerd en gesigneerd, ca. 50 stuks (oplage)
Startbod: € 50
3d 5u 28m
Romanyshyn, R., 25 exlibris, serie: 'erotic ABC', (de letter 'r' mist), C3C5, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 550
3d 5u 28m
Schimek, H.T., 33 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. voor Laschke, Van der Kuylen, Toepfer, Hinke, Geisler, Premstaller.
Startbod: € 75
3d 5u 28m
Batakov, N., 10 exlibris, C3C4, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor 4-W, Cadioli, de Haas, Koehler, Rath, Selle, Veldhuizen)
Huidig bod: € 240
3d 5u 28m
Helfenbein, W., 7 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor WK, Milch, Schmutzler, Adler, Lenze, Kaufmann, Hacker), o.a. vrouwelijk naakt en erotiek
Startbod: € 75
3d 5u 28m
Helfenbein, W., 7 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Beul, Klement, Kralise, Helfenbein, Vogel, Birnholz), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 75