Sluiten241 - 288 van 600 resultaten
1w 17u 42m
Startbod: € 75
1w 17u 42m
Severin, M.F., 30 exlibris (4 x C2, 26 x X2), in pas-partout, deels gesigneerd, deels erotisch
Startbod: € 150
1w 17u 42m
Severin, M.F., 30 exlibris (6 x C2, 24 x X2), in pas-partout, deels gesigneerd, deels erotisch
Startbod: € 150
1w 17u 42m
Battermann, J., ca. 100 exlibris / kleingrafiek (vooral exlibris). X3 (deels meerkleuren), deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 40
1w 17u 42m
Steenvoorden, A., 38 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Vogel, Van Vlijmen, Verduin, Stransky, Rhebergen, Schalkwijkj, Raam, Meulemans.
Startbod: € 70
1w 17u 42m
Pugachevsky, A. en G., ca. 70 exlibris / kleingrafiek, X6 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 75
1w 17u 42m
Collectie ca. 85 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Belgische kunstenaars. 10 x diepdruk, 75 x hoogdruk. Deels opgeplakt, deels gesigneerd. (o.a. Gastmans, Verheyen, Baeyens, Van Damme, Gaudaen, Pauwels, de Jaegher, Stuyvaert, Geldzahler, V.d. Brandt, Severin.
Startbod: € 55
1w 17u 42m
Pfeiler, W., exlibris Meulemans, C2/col, gesigneerd, ca. 45 stuks (oplage), 'mussen'
Startbod: € 60
1w 17u 42m
Brems, W., collectie van 17 exlibris / gelegenheidsgrafiek, C3, gesigneerd. Met informatie over de kunstenaar.
Startbod: € 55
1w 17u 42m
Buerck, P., 11 exlibris (4 x C3, 7 x cliché / houtgravure), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), 1 x doublet. O.a. voor Biermer, Kaula, Paul u Claerchen Buerck, Saeng, Hahn.
Startbod: € 45
1w 17u 52m
Born, A., 'Hovory s Bornem', Milos Macourek, Lyra Pragensis 1991, uitgave met 5 litho's van Adolf Born, alle litho's gesigneerd door Born, tekst in Tsjechisch, 29 pagina's, softcover, nr. 172 / 200
Startbod: € 70
1w 17u 52m
Kalynovich, K., exlibris Meulemans, 5 stuks 'winterpret' plus 1 x 'living Breughel', plus 13 stuks 'admirer of Hollbein', totaal 19 stuks (oplagen), C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
1w 17u 52m
Startbod: € 75
1w 17u 52m
Bayros, F.von, map met 12 exlibris, heliogravures, Arthur Wolf Verlag 1920,no 351 / 500
Startbod: € 90
1w 17u 52m
Severin, Mark, overzichtswerk, uitgeverij De Dijle, 1993, 214 pagina's, hardcover, veel afbeeldingen, ook in kleur. Plus: 8 exlibris / kleingafiek van Severin (houtgravures) en pf.
Startbod: € 60
1w 17u 52m
Mezl, Zd., overzichtswerk, Solovart, 2002, softcover, 246 pagina's, tekst in Tsjechisch, veel afbeeldingen, met restoplage van een exlibris gemaakt door Mezl voor Meulemans (X2, plm. 30 stuks, deels gesigneerd)
Startbod: € 25
1w 17u 52m
Brunovsky, A., exl/pf/etc., 2.editio (13, Vilem Stransky, 1985, nr. 102 / 120, softcover, tekst in Tsjechisch, met 13 originele etsen van Brunovsky, alle gesigneerd
Huidig bod: € 700
1w 17u 52m
Juergens, H., map met 15 erotische exlibris, 'omnia vincit amor', genummerd en gesigneerd (een van de 'Vorzugsmappen I - XX, met drie ingekleurde exlibris), 1992
Startbod: € 100
1w 17u 52m
Kulhanek. O., 'Exlibris 1975 - 2010', tekst in Tsjechisch en Engels, hardcover, in slip-case, 265 pagina's, 310 x 235 mm, met werklijst en veel afbeeldingen (ook in kleur).
Huidig bod: € 25
1w 17u 52m
Bastanier, H., 29 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), alle gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Starke, Kaan, Portmann, Diko, Ernst Bastanier, Braungart, Altmann, Siegismund, Luebke, Hanns Bastanier, Bertschi, Greve, Heeren, Geza Herzog
Startbod: € 340
1w 17u 52m
Suchanek, V., 30 exlibris, in passe-partout, litho (meerkleuren), gesigneerd.
Startbod: € 120
1w 17u 52m
Schelling, A.H., ca. 30 exlibris (inclusief een aantal kleurvarianten), cliché, opgeplakt, niet gesigneerd, in overslagdoos. Met werklijst.
Startbod: € 25
1w 17u 52m
Egmond, J.J., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, X2, deels gesigneerd. In passe-partout, in overslagdoos. Met werklijst
Startbod: € 25
1w 17u 52m
Hrapov, S., exlibris Wout Meulemans, 2006, C3, 165 x 120 mm, ca. 40 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 'Phryne'
Startbod: € 60
1w 17u 52m
Collectie ca. 175 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, hoogdrukken. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Hirsch, Xago, Albrecht - Hagen, Tag, Huffert, Zenner, Riess, Ubbelohde, Studer, Herfurth, Lange.
Startbod: € 60
1w 17u 52m
Pauwels, H., ca. 65 exlibris, diverse technieken (vooral C3C5), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel portretten en vrouwelijk naakt. Enkele doubletten op naam van Meulemans
Startbod: € 120
1w 17u 52m
Kerin, H., exlibris Wout Meulemans, 22 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd (Hercules)
Huidig bod: € 90
1w 17u 52m
Yakhin. O., 8 exlibris (6 x C3, 2 x litho), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Feliers, Hagedorn, v. Waterschoot, Lotte.
Startbod: € 30
1w 17u 52m
Kuyper,A., exlibris W. Meulemans, 19 stuks (oplage), C3C4C5 (twee kleurvarianten), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 120
1w 17u 52m
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Grebe, Gebauer, Cadioli, Deurinck, Feliers
Startbod: € 75
1w 17u 52m
Startbod: € 75
1w 17u 52m
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Grebe, Van Gysel, Hagedorn, Hausweiler,
Startbod: € 75
1w 17u 52m
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Micheletti, Uchida, Kolarov, Kudo, .
Startbod: € 75
1w 17u 52m
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Jensch, Burch, V.d. Briele, Hausweiler, Gotz.
Huidig bod: € 75
1w 17u 52m
Baldinelli, A., 26 exlibris, X2, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
1w 18u 2m
Aiglon, 18 exlibris, cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 40
1w 18u 2m
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Kalabusova, Jamrich, Kalt, Kern, Kleinprint, Koeda)
Startbod: € 100
1w 18u 2m
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wimmer, Hillerbrandt, Hart, Deurinck)
Startbod: € 100
1w 18u 2m
Zuev, V., 12 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Zymanski, Safarik, Rath, Jakubowski, Roedel, Peynenburg)
Startbod: € 90
1w 18u 2m
Tjoekanov, S., 10 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor V. Waterschoot, Vermes, Tiokahbou, Stransky, Lopez)
Startbod: € 75
1w 18u 2m
Zuev, V., 16 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor NH, Yelagina, Zwiers, Wiese, V. Waterschoot, Vissers, Meulemans)
Startbod: € 120
1w 18u 2m
Kallay, D., exlibris Wout en Miets Meulemans, 35 stuks (oplage), C3, 1992, 'beelden worden versleept'
Startbod: € 140
1w 18u 2m
Startbod: € 75
1w 18u 2m
Hasenohr, C., 5 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, opgeplakt geweest. Voor Weber, Rattentidt, Drobner, Kuehn.
Startbod: € 60
1w 18u 2m
Simpson, J.W., 2 exlibris (voor Maisie Phillips en O.I.Larsen), cliché, niet gesigneerd, 1 x opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 25
1w 18u 2m
Greiner, O., 4 exlibris, litho, 2 x gesigneerd, 1 x met opdracht, opgeplakt geweest. Voor O. Fritsch, M. Brockhaus, P. Hartwig, Langheinrich
Startbod: € 45
1w 18u 2m
Brunovsky, A., Pour Feliciter 1989, C3, genummerd en gesigneerd, 105 x 80 mm.
Huidig bod: € 90
1w 18u 2m
Brunovsky, A., exlibris, Siegfried Schmidt, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm.
Huidig bod: € 260